Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Necessärer - Följ dahlia_uf på instagram för info!
necessär - helt ny necessär
Necessär  - Stor necessär med rött blommigt mönster som är perfekt för hudvård, smink, hårvård osv. Den är handgjord och gjord i mohair garn därav priset🤍  Går att byta färg på tyg om man vill!
Necessär  - Grön necessär men blommigt mönster inuti. Perfekt för små grejer som smink, pennor, allt möjligt. Den är handgjord och gjord i bomull.🤍
Necessär  - Perfekt liten necessär att ha med sig överallt. Passar att ha smink i, hudvård ja allt möjligt. Den är handgjord och även i mohair garn därav priset. Den är också helt ny🤍(endast necessären, man får ej med produkter)
Egensydd necessär - Egensydd necessär med satintyg inuti för en lyxig känsla☀️Bredd: 22cm Höjd: 17cm💕
Necessär - En snygg, svart necessär med silverdetaljer!  Rymlig och robust. I nyskick!
Necessär  - Jättefin necessär från Ruducci, utan tecken på användning. Pris går att diskutera och jag kan skicka fler bilder😊
Necessärer
Necessärer - 89 Necessärer - 90 Necessärer - 91

Necessärer

Storlek: STOR
Kategori: Väskor

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer necessärer som jag syr själv! 💕🌸 Mer information och bilder finns på min instagram @abeliabags. Man kan välja tyg och färg på dragkedja själv! Det finns fler tyger att välja på än de som syns på sista bilden!! Priset är 280 kr + frakt (spårbart) storleken är ca 14 x 15 x 21 cm.

Ebba
Ebba
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Oanvänd Svart handväska i skinn med dragkedjor - Cool svart handväska i skinn med flera dragkedjor, dubbla handtag. Väskan har dekorativa remmar och ett fack framtill samt en hängande tag. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. INGEN KORTHÅLLARE KOMMER MED TYVÄRR OCH INGET AXELBAND❤️❤️❤️❤️❤️
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vinröd flätad väska - Helt ny handväska! Skriv om ni funderar något!