Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mindre ryggsäck GASTON LUGA - Storleken på väskan är så att du får ner en 13 tum laptop. Nypris:999kr
Beige ryggsäck från Gaston Luga - Snygg beige ryggsäck från Gaston Luga med stilren design och praktiska fack. Väskan har breda, justerbara axelremmar och en stor dragkedjeficka framtill. Materialet är slätt och känns lyxigt, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart duffelväska Gaston Luga - Snygg och stilren svart duffelväska från Gaston Luga. Väskan har justerbar axelrem och bärhandtag, perfekt för gymmet eller weekendresan. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial med minimalistisk design och diskret logga på sidan. Rymmer 25l
Gaston Luga  - Nyskick Gaston Luga ryggsäck i färgen Taupe. Passar laptop från 11-16 tum. Smidigt till skolan/jobbet . Använd 2 gånger. Dustbag ingår. Nypris 1300kr
Gaston Luga clässy väska - Fick den i julklapp nyligen och inte riktigt min smak, men helt ny och snygg. Prislapp finns kvar. Nypris 1099kr. Pris kan diskuteras!
Necessär Gaston Luga  - Oanvänd svart necessär från gaston luga!
Gaston Luga- Ryggsäck - En jättefin ryggsäck som passar bra till allt. Den är i väldigt bra skick och har rymmer en del. Nypris: 1099kr
Svart axelväska Gaston Luga - NY  - Snygg svart axelväska från Gaston Luga med stilren design och röd detalj på framsidan. Väskan har ett lock med magnetstängning och justerbar axelrem. Materialet är slätt och vattenavvisande, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha med det viktigaste.
Gaston Luga väska
Gaston Luga väska  - 89 Gaston Luga väska  - 90

Gaston Luga väska

Storlek: .
Kategori: Väskor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En helt ny Gaston Luga väska i nyskick. Använd 1 gång. Säljer pga har två likadana. Nypris 1299kr.

Emma
Emma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Mörkgrå axelväska med detaljer - Snygg mörkgrå axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem och två rejäla handtag. Väskan har dekorativa sömmar, en liten dragkedjeficka framtill och coola detaljer på sidorna. Väl använd med i gott skick.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩