Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart plånbok från Giorgio Armani - Stilren svart plånbok från Giorgio Armani i skinn med präglad logga på både utsidan och insidan. Plånboken har flera kortfack och ett fönsterfack för ID eller körkort. Perfekt storlek för fickan och enkel att ta med.
Armani väska - Hej säljer mina väska eftersom att jag inte använder den längre. Väskan är använd men ändå i bra skick
Armani väska  - Ny väska. Köpte för 2 veckor sen.
Röd kuvertväska från Giorgio Armani - Snygg röd kuvertväska från Giorgio Armani med halvmåneform och guldfärgad dragkedja. Väskan har diskret logga framtill och är tillverkad i glansigt syntetmaterial. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Röd kuvertväska Giorgio Armani - Snygg röd kuvertväska från Giorgio Armani med gulddetaljer och ett coolt prickigt mönster som bildar berg på ena sidan. Väskan har en praktisk handledsrem och dragkedja upptill. Materialet är glansigt och känns lyxigt, perfekt för att lyfta din outfit.
Armani väska - En armani exchange väska. Bra skick och ör som ny. Fråga om bilder om du behöver, pros kan diskuteras!
Svart äkta Giorgio Armani väska  - Elegant svart kuvertväska från Giorgio Armani Privē. Väskan är i glansigt lack med logga i guld framtill. Stilren och klassisk design som ger en lyxig känsla. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära i handen. Det finns lite defekter på framsidan vilket är vanligt på lackväskor (se bild). Kontakta för mer information eller bilder.
Armani Exchange väska - Fin Armani väska, använd bara ett fåtal gånger. Kan gå ner lite i pris vid snabb och smidig affär!
Giorgio Armani väska
Giorgio Armani väska - 89 Giorgio Armani väska - 90 Giorgio Armani väska - 91 Giorgio Armani väska - 92 Giorgio Armani väska - 93

Giorgio Armani väska

Storlek: One Size
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

AXELREMSVÄSKA - svart

Zero
Zero
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.