Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart Gucci axelväska med rosett
Svart Gucci axelväska med rosett - 0 Svart Gucci axelväska med rosett - 1 Svart Gucci axelväska med rosett - 2

Svart Gucci axelväska med rosett

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Sååå snygg svart axelväska från Gucci med en stor dekorativ rosett i guld på framsidan. Väldigt fint skick. Kom priv för fler bilder☺️ pris kan diskuteras

Amelia Stan
Amelia Stan
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska från Gucci - Snygg äkta svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och metallbricka framtill. Väskan har en enkel, avlång form och smal axelrem. Materialet är tåligt och väskan stängs med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar. Har tyvärr inget kvitto då det var min mammas och pga lite slitage säljer jag för lågt pris💕 pris kan diskuteras!
Svart axelväska från Gucci - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Den är helt oanvänd. Vid fler frågor tveka inte att höra av er🤝🏼🤩
Gucci axelväska  - Äkta gucci väska köptes på gucci butiken i sthlm för ungefär 3 år sen har inget kvitto kvar du kan själv se att varan är äkta eller kolla upp de du får dock me tygpåsen och boxen💫köptes för 10.000 skick 10/10
Svart axelväska från Gucci - Gucci Axelväska som jag har fått som present men den är köpt för runt 10k i nypris. Den har blivit lite uppbränd där nere för att visa att den är äkta samt ormskinnet. Det är lite snabba tagna bilder som kanske inte är de bästa men ifall man vill ha fler bilder är det bara att skriva.
Svart axelväska från Gucci med gulddetaljer - Säljer en svart axelväska från Gucci i skinn med lyxiga guldfärgade kedjedetaljer och GG-logo framtill. Väskan har röd insida och innerfack för småsaker. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och stilren accessoar.
Svart sammet axelväska från Gucci - Supersnygg svart axelväska från Gucci i sammet med guldiga kedjedetaljer och GG-logo framtill. Väskan har quiltad design med hjärtdetalj på baksidan och dragkedja inuti. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxig känsla och cool vibe.
Svart axelväska från Gucci med guldkedja - Säljer min älskade svarta axelväska från Gucci med lyxig guldfärgad kedja och GG-logo framtill. Väskan är i mjuk sammet och har rymliga fack, ett innerfack med dragkedja. Använd fåtal gånger.. går ner i pris endast vid snabb affär.🧡
Svart quiltad axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci i quiltat skinn med guldfärgade kedjedetaljer och GG-logga framtill. Väskan har ett hjärtmönster på baksidan och dragkedja inuti. Snygg och stilren design som lyfter din look.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska från Jacquemus - Säljer en svart handväska från Jacquemus med stilren, rektangulär form och ett elegant handtag. Väskan är i skinn och har guldigt Jacquemus-logo på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig design. Design namn Jacquemus Le chiquito long ord.pris 7,638kr