Alla kategorier > Mode > Väskor
Nicole Lee handväska
Nicole Lee handväska - 89 Nicole Lee handväska - 90 Nicole Lee handväska - 91

Nicole Lee handväska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Lee
Färg: Flerfärgad

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hejsan! Jag säljer nu min fina Nicole Lee väska. Köpte den i Shanghai för fem år sedan men tyvärr har den inte kommit till användning. Den är självklart äkta. Pris kan diskuteras och skriv om du vill ha fler bilder eller har frågor🥰

CC🫶🏼
CC🫶🏼
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - Handväska från desigual, superbra skick, använt fåtal gånger.  Mått:  Bredd: 28 cm Djup: 4 cm  Höjd: 19 cm
Handväska  - Handväska med orm mönster, aldrig använt så i super bra skick. Kostade 200kr som ny.
Handväska  - En fin handväska som är svart och lite smutsig vit färg
handväska - Oanvänd handväska
Handväskor - Tre handväskor 50kr/st!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Dam väska  - Dam väska i mycket bra skick, använd ett par gånger