Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Super söt väska som är i helt nyskick och aldrig använd. Skriv för fler bilder🥰
Väska - Brun väska i ny skick
Väska - Väska i nya skick
Väska  - Väldigt fin svart axelväska, kommer från ett ställe som heter Monki
väska - liten väska - säljer min superfina lilla väska med ko-mönster 🐄
Väska  - Supersöt väska, som inte riktigt är min stil längre🧡helt oanvänd, köpt på Plick.
Väska  - jättefin väska som jag tyvärr inte får användning av längre❣️använd sparsamt, köpt på plick. Säljer för 150kr, frakten ingår!
Väska - En väska från glitter jag inte behöver längre. Använts väl så säljer den för 35kr+frakt🥰
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin glittrig väska!!

Selma Geijer
Selma Geijer
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Svart quiltad handväska från YSL - Säljer en svart quiltad handväska från YSL med guldiga kedjor och ikonisk YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett elegant, strukturerat mönster. Insidan är beige och har ett fack med Saint Laurent Paris-tryck. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Väska  - Aldrig använd