Alla kategorier / Mode / Väskor
Glittrig silver handväska
Glittrig silver handväska - 0

Glittrig silver handväska

Storlek: Small
Kategori: Väskor
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna glittriga handväskan i silver med massor av små stenar som ger ett festligt intryck. Väskan har ett kort handtag. Den är helt oanvänd & i fint skick!💕

Cissi 🌸
Cissi 🌸
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Elegant offshoulder klänning - Säljer denna vackra offshoulder klänning i ljus färg, med vackra spetsdetaljer. Den är superbekväm & perfekt för festliga tillfällen🥰 Klänningen är använd endast 1 gång. Säljer för 1 300 kr, men pris går absolut att diskutera! Storlek: 38-40.
Ribbad klänning i beige och svart - Säljer dessa två klänningarna som är jätte basic i både beige och svart, storlek S. Har man storlek M så passar de också. De har en tight passform, lite stretchiga är de också! Jag är cirka 163 lång & klänningarna går till precis under knäna. Använda ett fåtal gånger! Säljer båda för ett paketpris på 200 kr🫶🏼
Beige klänning med slits - Säljer denna enkla beiga klänningen från Zara, som går till knäna ungefär! Storlek S/M. Klänningen har en slits baktill som ger en elegant touch😍Klänningen har aldrig använts. Säljer för 150 kr.
Ring i guld från SNÖ of Sweden.  - Säljer denna superfina guld ringen från SNÖ of Sweden, som är i en flätad design med både guld- och lite silverfärgade detaljer också. Ringen är ej använd, bara provad 1 gång & säljer pga att den är för stor för mig. Storlek M. Orginalpris: 249 kr, men säljer ringen för 160 kr.
Svart axelväska med gulddetalj - Säljer denna svarta axelväska i skinn med justerbar rem (kommer också med en mindre som ligger i väskan). Helt oanvänd & så fin!💕
Svart handväska med guldkedja - Säljer denna svart handväska i virkat material med guldfärgad kedjerem. I fint skick! 💕
Brun handväska - Säljer denna bruna handväska i croco-material. I fint skick!💕
Svart axelväska - Säljer denna svarta axelväska i croco- material med guldfärgade detaljer med justerbart axelband. I princip oanvänd & i mycket fint skick!💕
Svart handväska  - Säljer denna svarta handväska i tyg med axelrem i läder. I bra skick!💕
Champagnefärgad kuvertväska med kedja - Säljer denna kuvertväska i champagnefärgat material med en guldfärgad kedja som axelrem. I fint skick!💕
Liknande annonser
Visa alla