Alla kategorier > Mode > Väskor
Glittrig väska
Glittrig väska  - 89 Glittrig väska  - 90 Glittrig väska  - 91 Glittrig väska  - 92

Glittrig väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Topshop
Färg: Flerfärgad
Skick: Bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag har bara använt den några gånger. Väskans färg är svår att beskriva men den är typ mörkgrön/svart och metallisk/glittrig. Den har även en innerficka.

Maria
Maria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glittrig väska - Säljer min jättefina glittriga handväska ifrån primark, jättefint skick då jag bara använt den en gång. Perfekt för en utekväll eller fest!
Glittrig väska - Jättefin glittrig väska. Aldrig använd så är i nyskick! 🩶
Glittrig väska - Glitttig väska från Gina Tricot, aldrig använd💕💕💕
Glittrig väska - Glittrig liten väska från Karin Wester, köpt på Åhléns, knappast använd
Rosa glittrig väska - Oanvänd
Glittrig väska - Säljer min vinröda glittriga väska från zara, finns både kort kedja eller långt band! Knappt använd💞
Glittrig väska - Perfekt väska för fest. Nypris 549. Skicka meddelande för fler bilder. Superfint skick använd endast en gång. Pris kan diskuteras vid snabb affär🤗
Andra annonser från Väskor
Visa alla
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
G@yard plånbok  - G plånböcker i olika färger. Filt, låda och G kort medföljer. Plånböckerna säljes styckvis
Plånbok - Plånbok
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger
Svart handväska från Esprit i skinn - Pris kan diskuteras ❤️plus man får med ett långt band också❤️Snygg svart handväska från Esprit i äkta skinn med grov struktur. Väskan har två handtag och en robust dragkedja upptill. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och passar till många olika stilar.
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.