Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå handväska  - Säljer nu denna snygga grå axelremsväskan från TIAMO då den inte kommer till användning eftersom jag har så många väskor. Den är i bra skick utan defekter. De har tre storlekar och de här är den mellersta vilket gör att man ädnå rymmer en hel del. Passar därför perfekt både till utgång eller till andra tillfällen då man behöver en större väska. Tveka inte att höra av er vid frågor eller lägga prisförslag!
Grå handväska med gulddetaljer - Stilren grå handväska i slät skinnimitation med både handtag och axelrem. Väskan har rektangulär form, guldfärgad metallplatta framtill och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits.
Grå handväska från Fiorelli - Snygg grå handväska från Fiorelli med stilren design och flera fack inuti för smart organisering. Väskan har två långa handtag och är tillverkad i slätt syntetmaterial. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Ny köpt för 1200kr , repor i handtagen annars superfint skick
Grå handväska med snygga detaljer - Sparsamt använd väska som tyvärr inte kommer till användning längre💕Stilren grå handväska med två rejäla handtag och coola flätade detaljer på sidorna. Väskan har dragkedja framtill och baktill för extra förvaring. Pris kan diskuteras vid snabb affär!☺️
Grå handväska med paljettdetalj - Snygg brun handväska med krokopräglade sidor och breda handtag. Framsidan har en glittrig panel med guldiga paljetter som ger väskan en unik look. Tillverkad i skinn och perfekt för dig som vill sticka ut.
Grå handväska  - Grå Stella McCartney väska. Använd men fint skick och säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Super fin till sommaren och rymlig väska.💕
Grå handväska - Handväska köpt för jätte längesen men bara legat i min garderob och bara använts en gång säljer därför den inte har kommit till användning på några år.
Grå flätad handväska - Snygg grå handväska med flätat mönster och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Väskan har en unik design med ett vridet handtag som ger extra karaktär.
Grå handväska
Grå handväska  - 89 Grå handväska  - 90

Grå handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg liten handväska ijättebra skicka utan defekter. Skriv för fler frågor eller bilder🥰

Nora Björck
Nora Björck
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit ribbad kofta med knappar - Superfin kortärmad kofta/tröja från Gina tricot med knappar. Bara använd några få gånger, ser därmed så gott som ny ut!💕   Skriv för fler frågor eller bilder!
Liknande annonser
Visa alla