Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney liknande väska!  - Super fin Stella McCartney liknade väska med leopard insida! 🐆💗Jätt fint skick
Stella McCartney liknande väska  - Kom ej till användning
Stella McCartney väska - Säljer min fina Stella väska, sparsamt använd men börjat tröttna lite. Lägg gärna prisförslag från 3000kr♥️Dm om frågor eller önskemål om fler bilder👏
Stella McCartney väska  - Säljer min supersnygga Stella McCartney väska då den inte kommer till användning! Lågt pris pga av att jag vill få den såld ❤️ har bevis på att den är äkta, bara att fråga så skickar jag!
Stella McCartney liknade väska  - Stella McCartney liknade väska som är grå, på baksidan finns det ett fack med dragkedja och inuti väskan finns det två fack med dragkedja och två fack utan!🩷skriv privat för fler bilder,
Stella McCartney väska  - Intressekoll på denna sjukt snygga, rymliga och stilrena Stella McCartney väska. Den är grå och i modellen Falabella mellan storleken! Köptes för några månader sedan. Ett hål i innerfodret i innerfickan men annars inga defekter och man ser det absolut inte vid användning, jag har inte heller störts av det alls! Kom gärna med bud💞💞
Stella McCartney väska - Kollar intresse på min fina Stella väska i mellan storleken! Köpt för strax över 7 tusen och säljer nu för 4000 då den är väl använd! Om ni har frågor om egna bilder osv så släng iväg en fråga! Äktighetsbevis tillkommer! Kortet är däremot inte i jätte bra skick! Men skickar bild vid önskemål!
Stella McCartney väska - Säljer min Stellamcartney väska köpt i butik på Nk för 11000 kr 💖💖 Kvitto och äktehetsbevis finns💖 Hittar tyvärr inte dustbagen just nu💖🙏🏽
Stella McCartney liknande väska
Stella McCartney liknande väska - 89

Stella McCartney liknande väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den gråa 🫶🏼

GlamVintage 💋💌🥂🫶🏼
GlamVintage 💋💌🥂🫶🏼
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska med canvaspåse - Säljer en snygg brun axelväska i flätad skinnimitation med avtagbar axelrem och handtag. Väskan har en innerpåse i beige canvas med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som sticker ut.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Mörkblå axelväska med nitar - Snygg mörkblå axelväska i skinnimitation med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har flera fack, dragkedjor och en framficka med coola nitar och spännen. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och passar till många olika stilar.