Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska med kedja från Tiamo
Svart axelväska med kedja från Tiamo - 0 Svart axelväska med kedja från Tiamo - 1 Svart axelväska med kedja från Tiamo - 2 Svart axelväska med kedja från Tiamo - 3

Svart axelväska med kedja från Tiamo

Storlek: STOR
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grova silverfärgade kedjor som axelrem och dekor runt kanterna. Väskan har en cool, lite slouchy form och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som gillar en edgy och trendig look. Liten defekt (se bild 4) men märks knappt av

Nora
Nora
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Cool svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har magnetknäppning, innerfack med dragkedja och ett ytterfack med dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe.
Svart tiamo axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har en stilren och modern design. Knappt använd så inga defekte. Skriv om mer bilder!💕
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Cool svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverkedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har ett fack med dragkedja på baksidan och flera innerfack. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste. Snygg detalj med kedjorna som ger en edgy vibe.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Svart axelväska från Tiamo. Väskan har ett rymligt huvudfack, innerficka med dragkedja och en ytterficka med dragkedja.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinn med grov silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett coolt flätat läderband längs kanterna och magnetlås. Insidan har dragkedjefack för småprylar. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har en cool, lite edgy vibe och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits.
Svart axelväska med kedja från TIAMO - Snygg svart axelväska från TIAMO i skinnimitation med  silverkedja som axelrem och runt kanten. Väskan har magnetlås, innerfack med dragkedja och plats för småsaker. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit. Pris kan sänkas vid förhandling.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - svart axelväska från märket Tiamo, nypris 500 , använts en del men är fortfarande fin
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
gg väska  - Storleken passar alla eftersom den går att justera bandet på