Alla kategorier > Mode > Väskor
Gucci ophedia
Gucci ophedia - 0 Gucci ophedia - 1 Gucci ophedia - 2

Gucci ophedia

Storlek: dam one size
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Skick: Mycket bra skick

4300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en helt ny väska kom inte med skambud. Säljes som den är för 4000kr betalning via Swish eller upphämtning! Skickas med PostNord för extra 59 kr! Snabb affär prioriteras!!

A
A
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci Ophedia axelväska beige monogram  - (Inte en fläck, det är ludd ser jag nu) väska från Gucci i beige och brunt med klassiskt monogram, detta var en present serienummer finns självklart men jag känner att det är dax för den att hitta ett hem där den blir uppskattad då den inte riktigt är min stil när det kommer till väskor.. prioriterar en snabb och seriös affär över priset så jag kan gå ner rätt rejält i pris isf, prissättningen jag har nu är för att sola ut oseriösa köpare. skickar iväg den direkt väl paketerad med omsorg.
Gucci  - Gucci dionysus väska. Jätte fint skick och sparsamt använd. Den är inköpt på mytheresa så har kvitto därifrån. Har även dustbag. Pris nu är 22727kr kom med Egan rimliga bud. Buda inte om ni inte har pengar!!! Skriv privat för egna bilder och info💕💓💗
Gucci väska  - Den är i bra skick och nästan aldrig andvänd, och den har inga skador. Och den är äkta.
Gucci väska - Intressekoll på min Gucci väska🤎 Väldigt fin men har lite slitage på sidorna av väskan samt handtagen! Självklart äkta, kan skicka fler bilder vid intresse 😊
Gucci axelväska  - Äkta gucci väska köptes på gucci butiken i sthlm för ungefär 3 år sen har inget kvitto kvar du kan själv se att varan är äkta eller kolla upp de du får dock me tygpåsen och boxen💫köptes för 10.000 skick 10/10
Gucci väska - Säljer en Gucci väska i utmärkt skick! Använder ba 4-5 gånger den är fin för sommare☀️
Gucci axelväska - Schysst axelväska i beige och brunt med ett klassiskt mönster. Väskan har en justerbar axelrem och en dragkedja för säker förvaring. Finns extra fack i väskan för pennor, miniräknare osv. Perfekt för plugget!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny