Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci Supreme Black Belt Bag - Bra och sparaamt skick på väskan. Endast använt ett fåtal gånger ute.   Kvitto, låda och alla papper finns.
Gucci GG Supreme axelväska - Säljer en ikonisk Gucci GG Supreme axelväska med kedjerem och detaljer i svart skinn. Väskan har klassiskt GG-mönster i beige och svart, guldfärgat GG-spänne och innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.
Gucci backpack  Gg supreme - Snygg ryggsäck från Gucci i mörkgrått med klassiskt GG-mönster och svarta detaljer i skinn. Väskan har två sidofickor, lock med spännen och röda/blå ränder framtill. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och praktisk väska. Fler bilder kan fås och den har inga defekter då jag har tagit hand om det väldigt väl och den har endast hängt på en vägg som prydnad. Hör gärna av dig! Vid lila minsta fundering. Väskan är själv klart äkta! Pris kan diskuteras vid snabb affär👍
Gucci GG belt bag axel väska  - Säljer en Gucci Belt bag i väldigt bra skick. Box och låda finns. Inköpt i Gucci butiken i Köpenhamn kvitto allt ingår.  Nypris 12.000kr
Gucci black belt bag - Köpt för cirka 4 mån sen bra skick inga fel på den, säljer pågrund av ej i behov längre
Gucci väska  - Helt ny väska själv äkta kan gå ner snabb affär vill ha bort den inan nästa vecka
Gucci GG Supreme plånbok i skinn - Säljer en snygg och stilren plånbok från Gucci med klassiskt GG Supreme-mönster i beige och svart, dekorerad med diagonala guldiga linjer. Plånboken är tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en bred axelrem i marinblått och rött, samt detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar…. Måste gå till skräddaren klippa bort lite av bandet inget som är wow stort kostar 100kr eller under hundra spänn äkta kvitto finns till äkta allt ingår till väskan plus som sagt den måste fixas det syns på bilderna rakt o tydligt så läs innan du köper
Gucci Ophidia GG Supreme Black Belt läder väska
Gucci Ophidia GG Supreme Black Belt läder väska - 89 Gucci Ophidia GG Supreme Black Belt läder väska - 90 Gucci Ophidia GG Supreme Black Belt läder väska - 91

Gucci Ophidia GG Supreme Black Belt läder väska

Storlek: OS
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Svart

7000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin, helt oanvänd gucci bältväska med dustbag och certifikat!

drs9
drs9
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Shoulder bag  - Like new never been used bought in korean.