Alla kategorier > Väskor
gucci bag
gucci bag  - 89 gucci bag  - 90 gucci bag  - 91 gucci bag  - 92 gucci bag  - 93

gucci bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Svart

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

helt fräsch inga skador knappt använd inga skambud nypris 8500kr kan gå ner i pris i snabb affär

M
M
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci messenger bag  - Säljer min gucci messenger bag för att den inte amvänds längre. Mer bilder finns. Priset kan sänkas vid snabb affär
Svart Gucci messenger bag från Gucci - Säljer min Gucci messenger bag pga att den inte används och det inte riktigt min stil. Dustbag finns kvar med häng osv. Äkta, För mer bilder så är det bara att skriva. Går ner i pris vid snabb affär.
gucci bag - Gucci Black Lambskin pocket handbag size 17x15x7cm The new one hasn't been used, but I don't like it. Now it's sold cheaply! You can come if you like
Gucci Supreme Black Belt Bag - Bra och sparaamt skick på väskan. Endast använt ett fåtal gånger ute.   Kvitto, låda och alla papper finns.
Gucci Night Courier Messenger Bag - Köpt på Östermalms gucci butik för ett par år sedan  Bra omhändertagen och i väldigt bra skick   Klipp till och var cool under sommarn/semestern 8)  Priset kan diskuteras, skicka förslag :)
Gucci Messenger bag svart - Nästan helt ny Gucci väska som knappt är använd och har legat hemma och dammat för de mesta kände inte att jag hade något stort behov av den så bestämmer mig nu för att sälja den   Kvitto finns inte men dust bag och påsen från Gucci finns.
Gucci Messenger Bag - Jag har en Gucci Messenger Bag i beige som jag vill sälja jag har haft den sen 2020 använts sällan endast resor och denna säljs inte längre i butiken och den är väldigt svår och hitta. Retail price $690.   Hör av er för mer bilder om ni är intresserade! Först till kvarn
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Bucket väska HM - Nyskick💗
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!