Alla kategorier > Mode > Väskor
Gucci axelväska med GG-mönster
Gucci axelväska med GG-mönster - 0 Gucci axelväska med GG-mönster - 1 Gucci axelväska med GG-mönster - 2 Gucci axelväska med GG-mönster - 3

Gucci axelväska med GG-mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och svart. Väskan har svarta skinn-detaljer, guldfärgad GG-logo och bred axelrem i rött och marinblått. Stängs med dragkedja och har en modern, böjd form som är riktigt trendig.

Jakleen
Jakleen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci i beige och brunt GG-mönster. Väskan har svart läderdetalj runt dragkedjan framtill och en bred, justerbar axelrem i rött och marinblått. Tillverkad i canvas och skinn, med innerfack och dragkedja för extra säkerhet.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-monogram i brunt på beige bakgrund. Väskan har en justerbar axelrem i grönt och rött tyg, samt en diskret läderdetalj framtill. Perfekt för dig som gillar ikoniska designeraccessoarer. Äkta kan visa kvitto till seriösa kunder.
Gucci axelväska med GG-mönster - Säljer en klassisk Gucci axelväska i beige och brunt med ikoniskt GG-mönster. Väskan har en justerbar axelrem i grönt och rött, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en snygg och tidlös accessoar från Gucci.
Beige axelväska från Gucci med GG-mönster - Säljer en beige axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och svart läderdetalj med dragkedja framtill. Väskan har en bred axelrem i rött och marinblått. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Gucci beige axelväska med GG-mönster - Säljer en beige axelväska från Gucci med det klassiska GG-mönstret i brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgade metalldelar och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en ikonisk accessoar för dig som gillar designer.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och svart. Väskan har breda gröna och röda ränder framtill, svarta skinn-detaljer och justerbar axelrem. Stängs med dragkedja och har en stilren, fyrkantig form.
Gucci beige axelväska med GG-mönster - Snygg beige axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i vitt och detaljer i ljusbrunt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och medföljer både en chunky guldkedja och en bred axelrem i grönt och rött. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig accessoar.
Gucci beige axelväska med GG-mönster - Säljer en snygg beige axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har silverfärgad kedjerem och detaljer i mocka och skinn. Framsidan pryds av ett dekorativt spänne i metall. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk designerbag.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!