Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har bruna skinn-detaljer, guldfärgad GG-logga och dragkedja. Grön och röd rand på sidan ger den ikoniska Gucci-looken. Perfekt storlek för det viktigaste.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har bruna skinn-detaljer, guldfärgad GG-logga och dragkedja. Sidan har röd och grön rand. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk designeraccessoar med lyxig känsla.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har bruna skinnpartier, guldfärgade detaljer och dragkedja. Röd och grön rand längs kanten ger den en ikonisk Gucci-look. Perfekt storlek för det viktigaste och levereras med dustbag.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och bruna skinnpartier. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig accessoar med lyxig känsla.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har en bred axelrem i grönt och rött, samt dragkedja upptill. Materialet är canvas med detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en innerficka med dragkedja.
Gucci Dionysus axelväska med GG-mönster - Säljer en Gucci Dionysus axelväska i beige och brunt GG Supreme-mönster. Väskan har en snygg silverfärgad kedja och ikoniskt spänne med ormdetaljer. Tillverkad i canvas med skinn-detaljer. Perfekt för dig som vill ha en statementväska från Gucci.
Gucci brun axelväska med GG-mönster - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har stora dubbla G-loggan framtill, bruna handtag och justerbar axelrem. Tillverkad i canvas med detaljer i skinn och dragkedja upptill.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster
Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - 0 Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - 1 Gucci axelväska med kedja och GG-mönster - 2

Gucci axelväska med kedja och GG-mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill. Kommer med dustbag och originalkartong.

Niqq rep
Niqq rep
(23)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick