Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Justerbar axelrem i blått och rött, silverfärgad dragkedja framtill och innerfack. Väskan är rektangulär och har detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har en avtagbar axelrem i marinblått med röda detaljer och silverfärgade metalldetaljer. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial och skinn, perfekt för dig som gillar stilrena designer.
Svart Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har justerbart band, dragkedja upptill och en extra ficka framtill. Materialet är skinn och detaljerna är i svart. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i grått. Väskan har silverfärgade dragkedjor, justerbar axelrem och flera fack för smart förvaring. Tillverkad i canvas med detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig väska.
Svart axelväska från Gucci med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Väskan har en framficka med dragkedja och justerbar axelrem i blått och rött. Insidan har flera fack och detaljer i svart skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig väska.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en bred axelrem i marinblått och rött, samt detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och ikonisk accessoar…. Måste gå till skräddaren klippa bort lite av bandet inget som är wow stort kostar 100kr eller under hundra spänn äkta kvitto finns till äkta allt ingår till väskan plus som sagt den måste fixas det syns på bilderna rakt o tydligt så läs innan du köper
Svart Gucci axelväska med GG-mönster -  Säljer min helt nya Gucci messenger bag! Fick den som examenspresent men tyvärr kommer den inte till användning. Väskan är sparsamt använd och i nyskick. Kvitto och all originalförpackning medföljer.  Nypris ca 10-11 000 kr, nu säljer jag den för snabba 4800 kr!  Fler bilder och kvitto kan skickas vid förfrågan. Först till kvarn!
Svart Gucci axelväska med GG-mönster - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en röd och marinblå justerbar rem och detaljer i skinn. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart Gucci axelväska med GG-mönster
Svart Gucci axelväska med GG-mönster - 0 Svart Gucci axelväska med GG-mönster - 1 Svart Gucci axelväska med GG-mönster - 2 Svart Gucci axelväska med GG-mönster - 3 Svart Gucci axelväska med GG-mönster - 4

Svart Gucci axelväska med GG-mönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

5500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar rem i rött och marinblått, samt detaljer i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.

M.O.B
M.O.B
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Så gullig handväska. Kommer med tillhörande axelband så den går att bära cross body. Lite synliga tecken på användning då vissa av sömmarna på handtagen har blivit lite spretiga, se de 2 sista bilderna. I övrigt är väskan i perfekt skick, inga fläckar! Skriv gärna för frågor❤️
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Ysl liknande  - Fin svart väska med  YSL-logga framtill. Väskan är inte äkta
Mönstrad kuvertväska från BeckSöndergaard - Använd gärna köp nu! Kan skicka imorgon och den 14 december💗
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
Monogram handväska - Jättesnygg och rymlig handväska. Aldrig använd. Skriv för frågor❤️
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍