Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci messenger bag - Säljer min gucci Messenger jag nu för har ingen användning av den har haft den i cirka 1 år och nu har jag tänkt att sälja den . Denna model på gucci Messenger bag är väldigt unik pågrund av att den har slutat säljas och nu väldigt svår att få tag i
Gucci Messenger bag - Hej säljer min Gucci bag har ingen nytta av den längre. Man får man allt påse, kartong osv
Messenger bag  - Säljer nu denna otroligt snygga väska, är ny och ej använd. Medföljer dustbag & för fler bilder och kvitto är det bara att höra av sig
Messenger bag - Helt ny, aldrig använd, pris kan diskuteras allt på bilderna följer med.
Gucci Messenger bag Beige (äkta)  - Jag har en Gucci Messenger bag i beige som jag vill sälja. Jag har haft den i 1 år, o denna säljs inte längre i butiken och den är väldigt svår o hitta. Boxen o allt finns kvar, hör av er för bilder om ni är intresserade! Först till kvarn.
messenger bag - nyskick
Trio Messenger Bag  - Helt ny Trio Messenger Bag som aldrig är använd. Skicket är 10/10. Allt på bilderna följer med (box och dustbag). Priset går att diskutera och om du vill ha fler bilder eller har några frågor så är det bara att fråga.
Gucci Messenger Bag
Gucci Messenger Bag - 89 Gucci Messenger Bag - 90 Gucci Messenger Bag - 91

Gucci Messenger Bag

Storlek: STANDARD
Kategori: Väskor

4000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta Gucci messenger bag. Box och påse ingår. Skick 7/10

Ulven
Ulven
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
StoneIsland Tröja  - Storlek S, skick 8/10
Louis Vuitton Geronimo - Louis Vuitton väska i utmärkt skick. Låda, påse eller kvitto finns ej. Men kan garantera äkthet.
Lacoste Tröja - Säljer en grön ziptröja från Lacoste med svart och grönt geometriskt mönster, hög krage och vita ränder på axlarna. Tröjan har dragkedja framtill, broderad krokodil-logga och muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en sportig och stilren look.
Lacoste piké - Snygg blå pikétröja från Lacoste med geometriskt mönster och klassisk krage med vita ränder. Tröjan har korta ärmar, två knappar vid halsen och den ikoniska krokodilloggan broderad på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och sportig vibe.
Svart vindjacka från Trapstar - Svart vindjacka från Trapstar med huva, hel dragkedja och snörning i halsen. Jackan har logga på bröstet och stor Trapstar-text på ryggen. Två fickor framtill med knappstängning. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Grå vindjacka från Stone Island - Snygg grå vindjacka från Stone Island med klassisk badge på ärmen. Jackan har hög krage, två stora fickor med knappar framtill och dragkedja. Materialet är lätt och känns skönt mot kroppen, perfekt för dig som gillar streetwear och stilren design.
Gucci keps med GG-mönster - Box, dustbag och kvitto medkommer.
Svart dunväst från Canada Goose - Svart dunväst från Canada Goose med hög krage och klassisk logopatch på bröstet. Västen har två stora fickor framtill med lock och knäppning med både dragkedja och tryckknappar. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look.
Liknande annonser
Visa alla