Alla kategorier / Mode / Väskor
Guess väska
Guess väska  - 89 Guess väska  - 90 Guess väska  - 91

Guess väska

Storlek: Liten, mellan stor
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Brun

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handväska Ej använd , köpt för 6 månader sen Jättefin

Ella Alicia
Ella Alicia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike skor  - Träningsskor från Nike Fina och sköna Bra kvalite  Strl 39 Nypris 1200kr
Fila  - Nypris 999kr Använda en vår ,  Fint skick  Jättesköna skor
Beige kappa från H&M - Elegant beige kappa från H&M med knytbälte i midjan. Den har en klassisk krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Stängs med bälte för en stilren look.
Beige fleecejacka från Svea - Mysig beige fleecejacka från Svea med dragkedja och broderad logga på bröstet. Jackan har två praktiska fickor med dragkedjor framtill och en hög krage för extra värme. Perfekt för kyliga dagar!
Svarta och rosa löparskor från Asics - Säljer ett par svarta löparskor från Asics med rosa och gula detaljer. Skorna har snörning och en mönstrad ovandel i syntetmaterial. Sulan är grön och rosa med bra dämpning för löpning.
Grå mössa från HPI of Sweden - Snygg grå mössa från HPI of Sweden med en stilren design. Mössan har en dekorativ rem med spänne baktill och en svart läderdetalj framtill. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar.
Poster av Brunna Mancuso x H&M Home - Snygg poster från samarbetet mellan Brunna Mancuso och H&M Home. Postern mäter 50x70 cm och har en stilren design med ett konstnärligt motiv i svartvitt. Perfekt för att ge ditt hem en modern och konstnärlig touch. Passar utmärkt i vardagsrummet eller sovrummet.
Grå ribbad mössa från Hugo Boss  - Snygg grå ribbad mössa från Hugo Boss med en röd etikett framtill. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar.
Leopardmönstrad pälsjacka - Säljer en snygg leopardmönstrad pälsjacka som är perfekt för att sticka ut. Jackan har långa ärmar och en mysig känsla. Perfekt för kyligare dagar när du vill ha en djärv stil.
Svartvit mönstrad jacka med knytband - Säljer en unik svartvit mönstrad jacka från Desigual. Jackan har ett fint mönster och ett rosa knytband i midjan. Perfekt för att ge din outfit en extra touch!
Liknande annonser
Visa alla