Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska från Guess - Snygg axelväska från Guess i vinrött och vitt med monogrammönster. Väskan har en kedjedetalj på axelremmen och ett stort metallogo framtill. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Quiltad axelväska från Guess - Snygg quiltad axelväska från Guess i beige och vitt med svart axelrem. Lite smutsig inne men inget man tänker på, skriv vid frågor och ge gärna prisförslag
Guess axelväska  - Väskan är i gott skick, använd cirka 3 gånger och köpte den runt mars. (Säljer eftersom jag har en brun och jag använder aldrig den vita!) Köpte den för runt 1300 och säljer den för 950! Jag har fortfarande kvar det guldfärgade kedjebandet på väskan också💓💓💓
Grå axelväska från Guess - En elegant grå axelväska från Guess med ett mönster av G-logotyper. Väskan har en guldfärgad kedja och dragkedja samt en justerbar axelrem.
Guess axelväska - Brun Guess väska i 2000-tals stil.
Guess axelväska  - En snygg axelväska from guess
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med kedjeaxelrem och logotypdetalj på framsidan. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan och en elegant design som passar perfekt för en stilren look. Helt ny använd endast 2 gånger😍❤️❤️nypris ca 1700kr
Färgglad axelväska från Guess - Snygg axelväska från Guess med fjärilsmönster i lila, blå och gröna nyanser. Väskan har en kedja som axelrem och ett dekorativt fjärilshänge med nitar. Perfekt för att ge din outfit en färgglad touch! (Som ny!, etiketten saknas)
Guess axelväska
Guess axelväska  - 89 Guess axelväska  - 90

Guess axelväska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Guess

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En guess axelväska som jag inte använder så mycket💞

Elizabethokewola11
Elizabethokewola11
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska med canvaspåse - Säljer en snygg brun axelväska i flätad skinnimitation med avtagbar axelrem och handtag. Väskan har en innerpåse i beige canvas med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som sticker ut.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Rosa Balenciaga axelväska i skinn - En helt ny populär väska från blensciaga i skinn, väskan är från Kina alltså äkthet. ❌
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h