Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - Guess väska, har ej kvar dustbag tyvärr. Bra skick då jag ändå haft den ett tag utan att använda den, där av varför jag säljer💕
Guess väska  - Svart axelrem guessväska med kedja och rem (lång och kort längd)  Defekt på sista bild - kedja rostat på vissa delar och knappt synliga skrapor på loggan. NYPRIS: runt 1300
Guess väska - Säljer min så snygga svarta axelväska från Guess med guldfärgade kedjehandtag och detaljer. Väskan är rymlig och har praktiska fack för förvaring. Köptes på zalando och är använd fåtal gånger men i bra skick❤️Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Guess väska - Jättefin väska från märket guess med gulddetaljer. I princip nyskick💕💕
Guess väska - Fin elegant axelremsväska från Guess. Är köpt förra våren och är väl använd och har inga anmärkningar. Med väskan ingår en lyxig påse från Guess. Originalpris: 1 539 kr. Tryck gärna på köp nu!🤗
Guess Väska - Snygg svart axelväska från Guess med stilren, glansig finish och klassisk trekantslogga framtill. Väskan har ett huvudfack med dragkedja och innerficka, perfekt för det viktigaste. Tillverkad i syntetmaterial och har en enkel, modern form. Aldrig använd, som ny. Nypris: 1500kr
Guess väska - Säljer min Guess väska i färgen Coal (inte helt svart som det står). Sparsamt använd och i mycket fint skick utan slitage. Inget band medföljer🥰
guess väska - säljare min guess väska då den är för liten för mig!  den är i bra skick!  köptes för 1500 finns inget kvitto men är äkta! beställde den via Boozt😙
Guess väska
Guess väska  - 89 Guess väska  - 90 Guess väska  - 91

Guess väska

Storlek: onesize
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jättefin väska ej använd

anna
anna
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Balenciaga lookalike väska  - Säljer en snygg röd axelväska i skinn med coola metalldetaljer och nitar. Väskan har både handtag och axelrem, samt dragkedja och spegel-detalj. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Vit trendig väska - En vit väska nästan aldrig använd