Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess i mycket bra skick. Väskan har en elegant kedjerem i guld och ett quiltat mönster. Perfekt för både vardag och fest! 🖤
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med guldfärgad kedjedetalj och dragkedja på baksidan. Perfekt för att ge din outfit en elegant touch. Väskan har en stilren design och är lätt att matcha med olika stilar.
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med kedjeaxelrem och dekorativa gulddetaljer. Väskan har en elegant design med Guess-logga och ett praktiskt innerfack med dragkedja. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart axelväska från Guess - Stilren svart axelväska från Guess med diskret logomönster över hela väskan. Väskan har långa handtag, guldfärgad dragkedja framtill och rymligt innerfack. Medkommer en mindre väska.
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med justerbar rem och guldfärgad logga på framsidan. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har en klassisk, stilren design med lock. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med justerbar axelrem och guldfärgade detaljer. Väskan har ett klassiskt trekantigt Guess-emblem framtill och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.OBS!! Det har kommit en vitt fläck på väskan(se bild nmr3). Den syns inte särskilt mycket. Köpt för 1199kr på room 1006 för ett år sedan.
Svart axelväska från Guess - Säljer en stilren svart axelväska från Guess (äkta) med guldfärgad logga framtill. Väskan har ett slätt yttre i skinn och dragkedja upptill. Insidan är fodrad med beige och svart randigt tyg med Guess-mönster. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite defekter syns på sista bilden
Svart axelväska från Guess - Snygg svart axelväska från Guess med guldfärgad metallplatta framtill och kedjerem. Väskan är tillverkad i skinnimitation och har ett praktiskt fack med dragkedja på insidan. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design.
Svart axelväska från Guess
Svart axelväska från Guess - 0 Svart axelväska från Guess - 1

Svart axelväska från Guess

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

svart axelväska från Guess med kedjehandtag som är justerbar. Nypris för denna är 1200kr, säljer för 400kr

JossanI
JossanI
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Canada goose  - Säljer min Canada goose som jag endast  i en säsong. Inga skador eller fel alls!  Storlek 36/S men passar även som 34/Xs  Kontakta vid fler frågor:) Pris kan diskuteras!
Björn Borg Plånbok - Snygg och stilren svart plånbok från Björn Borg i mycket bra skick. Den har en praktisk dragkedja och flera fack för kort och kontanter. Perfekt för både vardag och fest! Säljer pga flytt
Kenzo skor - Säljer dessa äkta kenzo skor. Storlek 36 och användes en säsong. De har en liten deffekt där framme vid tån.   Säljer billigt därav jag inte har kvitto kvar + flytt
Svarta mocka boots med klack - Snygga svarta boots i mocka med öppen tå och dragkedja på sidan. De har en stabil klack som ger lite extra höjd utan att kompromissa med komforten. Perfekta för både vardag och fest! HELT OANVÄNDA
Svart kuvertväska med kedja - Snygg svart kuvertväska i syntetmaterial med en elegant kedja som axelrem. Väskan har en stilren design med en dragkedja upptill och en metallisk detalj på framsidan. Perfekt för festliga tillfällen eller en utekväll. HELT OANVÄND
Ljusrosa klänning med spetsärmar -  ljusrosa klänning med smockad kropp och långa, genomskinliga spetsärmar med blommigt mönster. Som ny!
Hjärtaformad ring i silver - Säljer en unik hjärtaformad ring i silver med ett rutigt mönster. Ringen är i mycket bra skick. Ringen är ljuster bar!
Mörkblå dunjacka från Sail Racing - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Sail Racing i storlek Xs men passar även i S. Jackan har luva med och är i mycket bra skick, som ny!, perfekt för kyliga dagar. Loggan finns på bröstet, vid axeln samt vid nacken under luvan! Pris kan diskuteras!
Svart och vit randig tröja - Säljer en svart och vit randig tröja med v-ringad hals. Tröjan har långa ärmar och en lös passform, perfekt för en avslappnad stil.
Ljusgrön topp med volangdetaljer - Säljer en söt ljusgrön topp med volangdetaljer vid axlarna. Toppen har en smickrande passform och är perfekt för varmare dagar. Materialet är mjukt och bekvämt.
Liknande annonser
Visa alla