Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - Fin elegant axelremsväska från Guess. Är köpt förra våren och är väl använd och har inga anmärkningar. Med väskan ingår en lyxig påse från Guess. Originalpris: 1 539 kr. Tryck gärna på köp nu!🤗
Guess väska  - Säljer den här helt underbara guess väskan, köpt för 1400 men säljer för 600, aldrig använd 💗
Guess väska - Superfin Guessväska i hundtandsmönster och som små glittrar fint, bra skick☺️
Guess Väska - Svart Guess väska med guld axelrem. Köpts för ca 1 år sedan för 1500 kr och säljs för 850. Priset kan diskuteras.
Guess väska  - Svart axelrem guessväska med kedja och rem (lång och kort längd)  Defekt på sista bild - kedja rostat på vissa delar och knappt synliga skrapor på loggan. NYPRIS: runt 1300
Guess Väska - Snygg svart axelväska från Guess med stilren, glansig finish och klassisk trekantslogga framtill. Väskan har ett huvudfack med dragkedja och innerficka, perfekt för det viktigaste. Tillverkad i syntetmaterial och har en enkel, modern form. Aldrig använd, som ny. Nypris: 1500kr
guess väska - guess väska knappt använd   ny pris 800kr  säljer för 400kr
Guess väska  - Bra skick, Max använd 10 gånger
Guess väska
Guess väska - 89 Guess väska - 90 Guess väska - 91 Guess väska - 92

Guess väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

snygg handväska från guess! 💕

2000runa
2000runa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun bucket väska från HM  - Fåtal gånger använd, utan defekter som ny!🫶🏻🌸
Atp Ateiler väska - Säljer en superfin rosa handväska med unikt vadderat handtag och asymmetrisk lockstängning. Väskan har en stilren design och är tillverkad i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit. Tar emot byten!! Första bilden lånad
Svart handväska med gulddetaljer - Snygg svart handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem samt en dragkedja framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Grå axelväska från Saint Laurent - Säljer en stilren grå axelväska från Saint Laurent med guldfärgad kedja och ikoniskt YSL-emblem framtill. Väskan är i slätt skinn och har magnetlås samt en praktisk ficka på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
röd clutch  - så snygg clutchväska som rymmer mycket!! Använd fåtal gånger !! 🩵🫰🏼
YSL väska - Säljer en svart quiltad axelväska från YSL med klassisk silverfärgad logga framtill. Väskan har kedjerem och ett snyggt mönster med diagonala sömmar. Insidan är vinröd med dragkedjefack för småsaker. Perfekt storlek för det viktigaste.
Rosa flätad axelväska  - Säljer en superfin rosa axelväska med flätad design och lång axelrem. Väskan har en kompakt form och är perfekt för att bära det viktigaste. Den är gjord i ett material som liknar skinn och har en trendig look som verkligen sticker ut.
Vit quiltad handväska  - Superfin vit handväska i quiltad design med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har en mjuk, rundad form och är tillverkad i skinn. Kommer med original ask och dustbag. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.