Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - Säljer denna fina väskan från Guess som man både kan ha som en väska och en clutch. Max använd 3 gånger så inget tecken på användning! Köpt i somras för 1350💕Kan gå ner i pris vid snabb affär!
Guess väska  - Snygg vit väska från Guess med silverfärgad kedja och justerbar axelrem. Insidan har ett fack med dragkedja och Guess-logga och en korthållare. Perfekt för dig som gillar clean och modern stil. Änvänd fåtal gånger! 🩷
Guess väska - Snygg vit axelväska från Guess. Helt ny med prislapp. Väskan har ett justerbart axelband och dragkedja på baksidan. Dustbag ingår.
GUESS väska  - Säljer min fina Guess väska, sparsamt använt. Köpte den second hand och har använt den fåtal gånger. Väskan har små defekter men syns inte om du kollar noggrant, annars i jätte fin skick. (Dustbag medföljer) Priset kan sänkas vid snabbaffär❤️
Guess väska - Säljer nu min fina guess väska! Rymlig!
Guess väska - Vintage guess väska💕
Guess väska - äkta guess väska, köpt för 1350❤️
Guess plånbok/väska - Jättefin Guess väska. Använd 1 gong. Jag säljer eftersom har köpt 2 andra väskor och denna väska har bara sttot som prydnad. Köpt för sirka 1200. Priset som vanligt kan diskuteras. Skicka bara ett bud så svarar jag så snabbt som möjligt💖
Guess väska
Guess väska - 89 Guess väska - 90 Guess väska - 91

Guess väska

Storlek: Ganska liten
Kategori: Väskor
Märke: Guess
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(äkta) Så fin och unik väska från guess! Köpt secondhand så aldrig använt av mig. Lite slitningar på handtaget men inget man tänker på alls😊 Från 00-talet! {SÄNKT PRIS}

Lilian
Lilian
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch bag i rosa  - Säljer en superfin rosa handväska med flätad design och lång axelrem som kan knytas. Väskan har en mjuk, rundad form och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med det lilla extra.
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.