Alla kategorier > Mode > Väskor
Gul väska
Gul väska - 89 Gul väska - 90 Gul väska - 91

Gul väska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Gul

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Fin gul väska från hm. Använd fåtal gånger.

Sveddan
Sveddan
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Gul väska   -  Den är lite sliten
Gul väska - Mindre gul axelremsväska med avtagbart band från H&M. Ett fack på insidan. Priset är exklusive fraktavgift.
Gul väska  - Snygg väska från H&M! Perfekt nu i sommar! Frakt 48kr står köparen för!💖
Gul väska - Kan vara lite små fläckar men dom syns knappt, kan skicka bilder dock om man vill se 💕 från H&M
Gul väska   - Aldrig använd. Väldigt fint skick.
Gul väska! - Säljer en fin gul väska som bara är använd 1 gång, alltså i nysskick! Säljer för 50 kr + frakt!
Gul väska från H&M - Oanvänd, inte kommit till användning ännu. Så jag väljer att sälja den.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart axelväska  - Snygg svart axelväska från med klassiskt monogrammet i grått. Väskan har justerbar axelrem, dubbla dragkedjor och är tillverkad i skinn. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar. Svåra att hitta för låga priser.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤