Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd höstig handväska - Superfin skimrig handväska från h&m. Helt oanvänd med lappen på! Så fin och höstig! Nyköpt pris 179kr, säljer för 140kr - Pris går att diskutera.
Vinröd handväska från Bershka - Snygg vinröd handväska från Bershka i skinnimitation med stilrena silverdetaljer och dubbla handtag. Väskan har en klassisk, boxig form och ett rymligt innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som gillar att ha med dig allt du behöver och vill ha en chic look.
Handväska  - Supersöt handväska som är köpt på H&M! Använd ganska många gånger men den är fortfarande i bra kvalite och det finns inga defekter på den. Ganska rymlig och man får plats med det man behöver i den!
Handväska  - Jätte fin svart handväska från hm! Fint skick💕
Handväska - Handväska med 2 fack i bra skick.
Handväska  - Handväska shoppingbag. Oanvänd
Vinröd handväska
Vinröd handväska - 89 Vinröd handväska - 90 Vinröd handväska - 91

Vinröd handväska

Storlek: 25cm
Kategori: Väskor
Märke: H&M

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Thriftad men från hm! Bra skick men den har en pytteliten rispa. Två små fack. Bandet är ca 40cm långt

kat_07
kat_07
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla