Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska - Säljer denna fina väskan! Säljer den då den inte kommer till användning. Den har två olika band som går att byta mellan. Skriv om du har frågor om storleken eller annat🖤 Pris kan diskuteras!!!
Väska  - Snygg väska ifrån Nakd!!
Väska - Superfin väska från nakd💓
Väska - Jättesnygg väska i bra skick från NAKD
Väska - Väska från NA-KD med kraftig guldig kedja, aldrig använd!
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd fåtal gånger,inga defekter

Esen
Esen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Svart axelväska med fransar från Maje - Säljer en svart axelväska från Maje i skinn med fransar på sidorna och en chunky guldfärgad kedja. Väskan har ett stilrent handtag upptill och minimalistisk design med coola detaljer. Köpte den på Maje i Stockholm men har inget kvitto kvar. Nypris 3145 kr och säljer den nu för 490 kr.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Rosa quiltad handväska - Supersöt rosa handväska, quiltad  med guldfärgade detaljer och dragkedja. Axelband som tillhör väskan och dustbag medkommer.