nora skånberg
nora skånberg
Necessär
Necessär  - 89 Necessär  - 90 Necessär  - 91

Necessär

Storlek: X
Kategori: Väskor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer flera handsydda necessärer som dessa i olika färger och former💫

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Rosa väska - Säljer en superfin flätad rosa väska med axelrem💖Jättefint skick och bara använd några få gånger🌟den perfekta väskan till en somrig outfit!! Så söt
Väska med nitar - Säljer denna väska men snygga detaljer💕
minihandväska med fönsterdetaljer - Superunik minihandväska från  i rött skinn med coola fönsterdetaljer i vitt, gult och grönt. Väskan har grönt handtag, guldfärgat lås och en färgglad scarf knuten runt handtaget. Perfekt statement piece för dig som vill sticka ut.
Marc Jacobs handväska - Cool lila handväska från Marc Jacobs, avtagbart band tillkommer. Ca 30cm bred, 20cm hög, 15cm djup, skriv vid frågor!💞💞💞
Balenciaga city bag - Säljer min fina väska! Jätte snygg och har en grå blå färg! Den är lite sliten och har en mindre fläck på baksidan av väskan där av priset🥰🥰.
Friis & Company väska - Vintage friis & company väska i fint skick. Finns få små tecken på användning men i inget som syns. Innerfodret på väskan är i toppen kvalitet och helt utan skavanker. Perfekt storlek för vardagsbruk!
Brun handväska från ATP Atelier - Säljer en snygg brun handväska från ATP Atelier med flätat handtag och axelrem. Väskan är tillverkad i skinn och har en unik asymmetrisk lockdesign. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren look som lyfter din outfit.