Alla kategorier > Väskor
Handgjord strandväska
Handgjord strandväska  - 89 Handgjord strandväska  - 90

Handgjord strandväska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin handgjord strandväska av kaffesäckar som jag sytt själv!

Madandvanilla
Madandvanilla
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handgjord strandväska - En så fin unik strandväska, som är handgjord av mig från gamla kaffesäckar. Den perfekta sommar väskan och presenten! Finns i massa olika motiv och storlekar
Så fin handgjord strandväska - Så fin handgjord strandväska av kaffesäckar. Sydd av mig själv! Perfekt nu till sommaren
Så fin handgjord strandväska - Så fin handgjord strandväska av kaffesäckar! Sydd av mig själv
Strandväska - Strandväska med dragkedja, köpt i Barcelona.
Strandväska  - Så fin strandväska med blå tassels, stor så man får plats med det man vill ha med. Köpt i Palma förra sommaren och knappt använd.
Strandväska - Använd några gånger
Strandväska - Ny strandväska från Lindex. Finns en dragkedja.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Clutch bag - Super fin clutch bag som inte kommer till användning, vet ej märke. Super fint mönster. Har inte bandet till väskan men funkar lika bra utan. De är ej magnet. Har tvättar av väskan men är fortfarande lite smutsigt på insidan. Finns små lösa trådar i väskan men inget som förstör funktionen. Kan finnas hundhår på väskan!🤍
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Ljusgrå quiltad handväska från YSL - Snygg beige handväska från YSL med quiltad design och guldfärgad kedjerem. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
söt blå väska - aldrig använt
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!