Alla kategorier / Mode / Väskor
Svart handväska
Svart handväska  - 89 Svart handväska  - 90

Svart handväska

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart rymlig handväska med mycket plats och olika fickor. Finns lite klös märken på men annars fint skick!🖤

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage dior solglasögon  - Säljer dessa fina gamla solglasögonen med mycket lägre pris en original pris o är i jätte bra skick. ”Förpackningen” saknas men kommer såklart paketeras säkert o bra!
Jordan keps  - Svart röd Jordan keps. Jätte bra skick. Tvättas innan packetering såklart!❤️🖤
Nike air skor  - Säljer dessa fina Nike air 27. Storlek 39 och jätte bra skick. Skosnörena är inte på på bilden då dom ska tvättas men ligger brevid och sätts på vid leverans!
Tröja  - Vit tröja med mönster från shein, små öppningar typ snett från axeln o ner
Ljusrosa brudtärn klänning  - Säljer denna jätte söta rosa klänningen, den är inte använd nån gång och därmed jätte fint skick🩷
”Jumpsuit” - Vit jumpsuit men spätts, short ner till med dubbla tyger. Aldrig använd så mycket fint skick. (Det svarta som syns på är lappen)
Kavaj Jumpsuit  - Jätte fin jumpsuit, ”kavaj” o med shorts under. Aldrig använd och då fint skick. Dragkedja på sidan som funkar bra!
Klänning  - Ljus beige tun klänning, använd en gång, jätte fint skick. Öppen i ryggen, Skönt material. Köpt på hm tror jag.
Kostymbyxor  - Svarta kostymbyxor.  Mycket fint skick!  Storlek xs.
Vita jeans  - Vita jeans från hm. Aldrig använda förutom nu när jag visar upp dom. Dom är ej strykta på bild men de fixas innan dom skickas iväg såklart! TIPS! Har man mörka underkläder så kanske de syns jätte lite om man kollar noga, men syns inget me ljust under
Liknande annonser
Visa alla
Söt svart handväska - En söt liten hand väska som skulle passa perfekt till allt, den rymmer allt man brukar ha med sig ut, telefon, nycklar, laddare o pengar. Har använd den endast 1 gång.
Svart handväska - Svart handväska från Italien. Väskan är i äkta läder som man känner på doften.
Svart Handväska - Snygg svart väska med bubbligt mönster och långa axelremmar. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Stilren och praktisk design. Väl använd men jag ser inte problem med att den inte skulle kunna fortsätta användas. Troligen köpt på Kappahl eller Lindex men kommer tyvärr inte ihåg🤗
Svart handväska - Svart handväska som jag tyvärr inte vet vart den är ifrån💞Den är väldigt nätt och enkel men glittrar väldigt fint. Den är i bra skick, men man kan se på den att den är lite använd! Inuti är den uppdelad i två fack. (19,5 x 12 cm)
Svart handväska - Testar att sälja denna lilla svarta handväska, då jag ej använder den. Märke vet jag ej, då jag köpte den för många år sedan. Däremot är den knappt använd och skulle säga att den är i nyskick. Har en ficka på utsidan och även en ficka inuti. Väldigt fin🫶🖤
Svart handväska  - Svart liten praktisk handväska
Svart handväska  - Det är en jättefin svart handväska som är i fint skick 💕
Svart Handväska - Svart fin handväska, får plats med ganska mycket i💕
Fortsätt i appen →