Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska
Handväska  - 0 Handväska  - 1 Handväska  - 2

Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Brun väska

Nina.H
Nina.H
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - En jättefin brun handväska med lite detaljer på bandet. Väskan har använts men är i väldigt fint skick. Kom gärna med bud!🤎
Handväska  - Nyskick . Mått ca 23x14cm. Brun/orange aktig i färgen. Säljer även två liknande väskor fast i svart. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Handväska - Handväska från Shein Fint skick 50kr + frakt (!!OBS SÄLJER ÅT MIN SYSTER!!)
Handväska  - I bra skick!
Handväska - Skitcool vanvördnad i läder me snygga detaljer på framsidan😊👍🏼
Handväska - Liten handväska med fransar i sammets matrial👍🏼😊
Handväska - Så snygg vintage handväska, säljer för den tyvärr inte kommer till användning. Är i perfekt skick!
Handväska  - Jättesnygg och rymlig handväska Aldrig använd.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍