Alla kategorier > Mode > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer en väska från Topmove, helt oanvänd, jättefint skick.
Väska  - Säljer denhär fina väskan, köpt här på Plick men aldrig använd av mig, fint skick
Grå Väska - Liten grå väska av mjukt velour aktigt ribbat tyg
Väska - Jätte fin väska aldrig använd
Väska - Jättefin väska. Väskan är mycket sparsamt använd💓
Valentino väska  - Aldrig använd. Snygg grå handväska från Valentino med quiltad design och silverfärgade nitar över hela väskan. Väskan har ett stilrent spänne framtill och ett handtag med nitar för extra edge. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med detaljer. Kan ej garanterats. Den har band till. Smart äkta ut. Säljer för 1599
Väska  - Säljer denna super söta väska som inte kommer till användning. Den är ljus grå och går att justera i bandet. Knappt använd och köpte den på H&M!
Väska - Ingen användning av
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna oanvända väska som är i nyskick💓💓 200 kr plus frakt (pris kan diskuteras)❤️ köpte den för 750 kr❤️

Lovisa lindeblad
Lovisa lindeblad
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla