Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska med nitar
Handväska med nitar - 0 Handväska med nitar - 1 Handväska med nitar - 2 Handväska med nitar - 3

Handväska med nitar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Super snygg handväska med nitar, köpt i Danmark på okänd butik. Använd fåtal gånger.

Lydia
Lydia
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nit-handväska - Handväska med nitar (platta, ej vassa). Märke: Pieces Aldrig använd.
Svart handväska med nitar - Snygg svart handväska med silverfärgade nitar längs kanterna och på locket. Väskan har ett handtag upptill och flera fack inuti, kommer även med ett längre band💞inga tecken på användning!!
Svart handväska med nitar - Säljer en svart handväska i skinnimitation med coola silverfärgade nitar på handtagen. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Svart handväska med nitar - Snygg svart handväska med guldfärgade nitar längs sidor sopm ger en cool touch. Väskan har två handtag och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå edgy accessoar.
Svart handväska med nitar - Säljer en liten svart handväska. Den liknar Balenciagas väskor. Finns ett längre band som man kan fästa på väskan om man vill. Nyskick använd 3 gånger.
Supersöt handväska med nitar 💗 - As snygg handväska med guldnitar. 💗
Svart handväska med nitar från Exentri - Cool svart handväska i skinnimitation med två stora dragkedjor på sidorna och ett snyggt vingmotiv av silvriga nitar på framsidan. Väskan har slitna detaljer och breda handtag. Pris kan diskutera
Brun quiltad handväska med nitar - Snygga väskan
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan kommer med en matchande monogram clutch och ett rött kortfodral. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och ikonisk design.