Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska från Michael Kors - Säljer en snygg handväska från Michael kors. Denna modellen finns inte någonstans och därför kommer den att vara unik. Använd max 4 gånger och har verkligen fått många kommentarer om hur fin den är.
Svart handväska från Michael Kors - Snygg svart handväska från Michael Kors i skinn med gulddetaljer. Väskan har både handtag och en justerbar axelrem. Den är försedd med en dragkedja upptill och har en elegant låsdetalj framtill. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil. Helt ny utan prislapp: ej använd
Michael kors handväska 🧡 - En orange/brun Michael kors väska som jag nu säljer pågrund av att jag ej gillar färgen. Super bra skick. Vet ej vart den är köpt då jag fått den av min mamma men den är flera år gammal.
Beige handväska från Michael Kors - Säljer en snygg beige handväska från Michael Kors. Väskan har ett elegant mönster och är i syntetmaterial. Den har praktiska dragkedjor inuti för säker förvaring. Perfekt för både vardag och fest! Är fläckig inuti.
Michael Kors Cassie handväska  - Svart och grå Michael Kors axelremsväska, modell Cassie, med justerbar rem och silverfärgade detaljer. Väskan har fack inuti. Väldigt bra skick.  Ca 17 x 14 cm. Kan skickas eller hämtas hos mig på Kungsholmstorg.
Michael Kors handväska med logomönster - Michael Kors handväska med klassiskt MK-logomönster i svart och vitt. Väskan har bruna handtag och detaljer i guld, samt dragkedja upptill. Insidan är fodrad med MK-tryck. Aldrig använt och är i nyskick! KÖPT I EGYPTEN
Brun handväska från Michael Kors - Snygg brun handväska från Michael Kors i klassisk boxig modell. Väskan är gjord i strukturerat skinn och har guldfärgade metalldetaljer samt MK-hänge. Två rejäla handtag och justerbara remmar gör den både praktisk och stilren. Den köptes på Jackie för ca 3000+ kr. Den är ganska så använd och har slitningar så därför ger jag den för 800 kr!❤️
Michael Kors brun handväska - Snygg handväska från Michael Kors i mörkbrunt och ljusbrunt konstläder med MK-logga i guld framtill. Väskan har klassisk form, två handtag och diskret MK-mönster över hela ytan. Perfekt storlek för vardagens essentials och ger en lyxig touch till din outfit. Jag säljer en  Michael kors väska i helt nytt skick och oanvänd, säljer den då den ej faller mig i smaken. Ursprungs priset var 2800 men säljer den för 1700. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Handväska Michael Kors
Handväska Michael Kors - 89 Handväska Michael Kors - 90

Handväska Michael Kors

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors
Färg: Flerfärgad

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny snygg MK handväska säljes pga felköp. Köpt för 1000 kr.

Lena Johnsen
Lena Johnsen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp från Object, XS - Jättesöt beige top från Object, XS.
Liknande annonser
Visa alla