Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska
Handväska  - 89 Handväska  - 90 Handväska  - 91 Handväska  - 92

Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor

155 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

I bra skick!

Erika
Erika
(20)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - Så snygg vintage handväska, säljer för den tyvärr inte kommer till användning. Är i perfekt skick!
 handväska  - Säljer en handväska med klassiskt logomönster och guldfärgade detaljer. Väskan är i helt ny skick pris kan diskuteras 🥰kan tänka mig gå ner i pris
Handväska  - Nyskick . Mått ca 23x14cm. Brun/orange aktig i färgen. Säljer även två liknande väskor fast i svart. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Handväska  - Mycket bra skick💗
Handväska - Säljer en snygg axelväska. Modellen ophidia. Pris kan diskuteras lite!
Handväska - Skitcool vanvördnad i läder me snygga detaljer på framsidan😊👍🏼
Handväska - Liten handväska med fransar i sammets matrial👍🏼😊
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!