Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska med krokodilmönster
Svart axelväska med krokodilmönster - 0 Svart axelväska med krokodilmönster - 1 Svart axelväska med krokodilmönster - 2 Svart axelväska med krokodilmönster - 3 Svart axelväska med krokodilmönster - 4

Svart axelväska med krokodilmönster

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart axelväska med krokodilmönster och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Väskan har en axelrem och är tillverkad i syntetmaterial. Ett stort fack med drajkedja använt några få tal gånger ute. Köpte väskan på Ullared gekås.

Lova
Lova
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och dragkedja. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Väskan har en enkel design med ett rymligt fack.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och guldfärgad låsdetalj. Väskan har en justerbar axelrem och en rymlig insida för alla dina nödvändigheter. Perfekt för att ge din outfit en elegant touch.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en praktisk dragkedja och en liten plånboksficka på framsidan. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska i skinn med krokodilmönster. Väskan har en elegant design med en praktisk dragkedja inuti och en justerbar axelrem. Perfekt för både vardag och fest!
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en justerbar axelrem och en liten rund väska fäst vid remmen. Den har en dragkedja upptill och en kedjedetalj framtill.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och matchande liten rund väska. Väskan har en justerbar axelrem i svart och guldfärgade detaljer. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och justerbar rem. Väskan har en dragkedja upptill och en stilren design som passar perfekt för alla tillfällen.
Svart axelväska med krokodilmönster - Snygg svart axelväska med krokodilmönster och gulddetaljer. Väskan har en dragkedja och röd insida med flera fack för kort och småsaker. Perfekt för att hålla ordning på dina tillhörigheter.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.
Väska - Helt ny
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.