Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska  - Tiamo handväska, i bra skick! Den är hyfsat liten men rymmer de nödvändigaste. Igen anning om nypris då den är köpt på secondhand, så lägg ett bud!
Handväska - Jättefin väska som inte kommer till användning längre. Använd men fortfarande i bra skick!
Handväska  - Säljer denna jätte jätte fina väska. Vet inte vart den är ifrån men köpte den för 250kr💋 kom privat för fler bilder eller frågor
Handväska  - Snygg handväska med detaljer! Kedjan går också att ha lång. Lite sliten på vissa ställen, sänker därför priset💕 fack med dragkedja inuti. Använd gärna köp nu!!
Handväska  - Super snygg svart handväska! Knappt använd! Inga defekter⭐️
Handväska  - Axelrems väska i svart läder jättefin och ny perfekt för vardag och fest
Handväska - Söt väska från shein
Handväska  - Snygg svart handväska med stilren, boxig form och guldfärgad logga framtill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem. Magnetlås och ett fack inuti gör den både praktisk och trendig.
Handväska
Handväska - 89

Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin handväska💗 aldrig använd🌸

Ellakarlsson
Ellakarlsson
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
Brun/beige Monogram handväska - Säljer en klassisk handväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och detaljer i beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, två handtag och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Fått som gåva och vet ej hur äkta den är, därav priset!🩷
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
Svart quiltad axelväska med nitar - Snygg svart axelväska från Valentino i quiltat skinn med guldiga nitar och kedja. Väskan har ett vridlås i guld och en röd innerficka. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och lyxig känsla. Kedjan kan bäras crossbody eller på axeln. Kedjan och låsningen är lite missfärgad!