Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lacoste axelväska  - Snygg grön axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga framtill. Väskan har en justerbar axelrem i glansigt material, silverfärgade dragkedjor med logga och ett rymligt fack med innerficka. Tillverkad i slitstark syntet med stilren, boxig form.
Mörkblå axelväska från Lacoste - Snygg mörkblå axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga. Väskan har justerbar rem, två dragkedjefack och är tillverkad i slitstark syntet. Perfekt storlek för mobil och småprylar, stilren design och praktisk för dig som vill ha koll på grejerna. Helt ny köpt 2 säljer för 800kr den e äkta !
Brun axelväska från Lacoste - Snygg brun axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga framtill. Väskan har ett justerbart axelband och lock med magnetknappar. Insidan av locket har ett grönt och vitt randigt mönster. Perfekt för att bära dina viktigaste grejer.
Beige axelväska från Lacoste - Säljer en stilren beige axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga på framsidan. Väskan har ett justerbart axelband och insidan är fodrad med randigt tyg och har en praktisk dragkedja. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg design.
Svart axelväska från Lacoste i skinn - Snygg svart axelväska från Lacoste i äkta skinn med grov struktur. Väskan har dubbla axelband med spänndetaljer, kontrastsömmar och dragkedja upptill. Insidan är ljus med flera fack och en innerficka med dragkedja. Klassisk krokodil-logga på framsidan.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med klassisk krokodil-logga i silver framtill. Väskan har justerbart band, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för att bära det viktigaste och passar till en clean streetstyle.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i grått och silver. Väskan har justerbar axelrem, silverfärgad dragkedja med Lacoste-logga och ett stilrent krokodilemblem på framsidan. Materialet är syntet med detaljer i skinn. Perfekt för att bära dina essentials.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i vitt. Väskan har justerbar rem, dragkedja och detaljer i skinnimitation. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och har en modern look med tydlig Lacoste-logga, Köpt från själva Lacoste affären
Lacoste axelväska med plånbok
Lacoste axelväska med plånbok - 89 Lacoste axelväska med plånbok - 90 Lacoste axelväska med plånbok - 91

Lacoste axelväska med plånbok

Storlek: X
Kategori: Väskor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väskan och plånboken säljes ihop. Obetydligt använda. Material: konstläder

Anna Hellberg Gustafsson
Anna Hellberg Gustafsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla