Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
axelväska & plånbok - Säljer ett matchande set från Ulrika med en blå quiltad axelväska i syntetmaterial och tillhörande plånbok. Väskan har guldfärgad kedja och snygga diagonala sömmar. Plånboken har flera fack för kort och kontanter. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i din outfit!
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster i vitt. Väskan har justerbar rem, dragkedja och detaljer i skinnimitation. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och har en modern look med tydlig Lacoste-logga, Köpt från själva Lacoste affären
Beige axelväska från Lacoste - Säljer en stilren beige axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga på framsidan. Väskan har ett justerbart axelband och insidan är fodrad med randigt tyg och har en praktisk dragkedja. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg design.
Svart axelväska från Lacoste i skinn - Snygg svart axelväska från Lacoste i äkta skinn med grov struktur. Väskan har dubbla axelband med spänndetaljer, kontrastsömmar och dragkedja upptill. Insidan är ljus med flera fack och en innerficka med dragkedja. Klassisk krokodil-logga på framsidan.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska med stilren design och justerbar rem. Väskan har flera fack med dragkedja och är tillverkad i slitstark syntet. Perfekt som julklapp och för att bära dina essentials.
Lacost axelväska - Hej! Säljer min axelväska som jag aldrig har använt den är helt fräch och köpt utomlands
Svart axelväska från Lacoste med mönster - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster och justerbar axelrem. Väskan har detaljer i skinn och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design med Lacoste-logga framtill.
Svart axelväska från Lacoste - Stilren svart axelväska från Lacoste med justerbar rem och präglad krokodillogga framtill. Väskan har en rektangulär form, strukturmönstrad yta och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste med snygg och clean look. Köpte den för 4 månader sedan och använt den max max 1 gång inte mer än så
Lacoste axelväska med plånbok
Lacoste axelväska med plånbok - 89 Lacoste axelväska med plånbok - 90 Lacoste axelväska med plånbok - 91

Lacoste axelväska med plånbok

Storlek: X
Kategori: Väskor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väskan och plånboken säljes ihop. Obetydligt använda. Material: konstläder

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →