Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit väska - En söt vit handväska
vit väska - Perfekt skick och använd endast en gång.
Vit väska  - Snygg väska som passar bra nu till skolstart!  Får plats med dator/mapp samt A4 block!!  Nästan aldrig använd !
Vit väska  - Vit liten väska som tyvärr inte används alls, lite och bra att ha med sig, priset är förhandlingsbart (lånade bilder)
Vit väska  - Få defekter så som missfärgning som bild visar annars bra skick, köpt utomlands men väldigt fin kvalite.
Vit väska - En jätte snygg vit väska från Kappahl!!
Vit väska - Helt ny! Har ett större fack och ett litet på framsidan.
Vit Väska
Vit Väska - 89 Vit Väska - 90 Vit Väska - 91

Vit Väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit, supersöt baguetteväska som är rymlig och smidig. Perfekt nu till studenten och sommaren! Aldrig använd.

Nellie Andersson
Nellie Andersson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Svart Jacquemus axelväska i skinn - Snygg svart axelväska från Jacquemus med stilren rektangulär form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett lock med magnetknäppning och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med Jacquemus-logga i guld på framsidan. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design.
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷