Alla kategorier > Mode > Väskor
Handväska med fransar
Handväska med fransar  - 89 Handväska med fransar  - 90 Handväska med fransar  - 91

Handväska med fransar

Storlek: Ingen storlek
Kategori: Väskor
Färg: Svart

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Medelstor svart handväska med fransar och volanger.Och ett litet fack med blixtlås.Vet ej ursprungspris. Väska är från Vezzano. Den är använd (Ser inte sprillans ny ut).

Stella
Stella
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart handväska med fransar - 💕Kan tänka mig att gå ner i pris💕 Super snygg väska med fransar,man kan hålla i den eller ha ett band runt så de blir en axelväska.Den har fått en liten skada på ena sidan.
Svart handväska med fransar - Cool men sliten svart handväska i skinn med långa fransar!!!
Svart handväska med fransar från Maje - Cool svart handväska från Maje i skinn med fransar längs sidorna och ett snyggt handtag upptill. Väskan har en avtagbar axelrem och en stilren, fyrkantig form. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill ha en unik accessoar.
Svart handväska med fransar och kedja - Stilren svart handväska med dekorativa fransar på sidorna och guldfärgad kedjerem. Väskan har ett rektangulärt handtag upptill och är tillverkad i ett material som liknar skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart handväska med fransar - Snygg svart handväska i skinnimitation med rektangulärt handtag och långa fransar på sidorna. Väskan har en stilren design och är rymlig inuti, perfekt för att bära med sig det viktigaste. Passar dig som gillar trendiga detaljer och en edgy look.
Svart fransad handväska från Maje - Säljer min fina Maje väska. Använd fåtal gånger. Kommer även med bandet. Original pris 3 299 kr.
Svart fransad handväska från BOSS - Cool svart handväska från BOSS i skinn med långa fransar och detaljer i metall. Väskan har dubbla handtag med ringar i guld och silver, dragkedja upptill och innerfoder med mönster. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar. Ordpris 6998
Svart handväska med fransar från Maje - Säljer en svart handväska från Maje i croco-präglat skinn med rektangulära handtag och coola fransar längs sidorna. Långt band och dustbag medföljer!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna inspirerad väska. Enligt tidigare säljare är den i äkta läder, men jag är osäker. I min mening är den i fantastiskt kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. Jag skickar GÄRNA fler bilder Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Svart quiltad handväska Valentino - Har bestämt mig för att sälja min snygga svart quiltad handväska från Valentino med guldfärgade nitar och detaljer. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett spänne framtill. (Går att ta av axelbandet). Tillverkad i skinn och har en lyxig känsla med coola detaljer. Helt äckta men vintage modell. Går att vrida på nitarna! As snygg design, perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med dig. Väskan har en slitning vid låset men inte märkbart. Annars är väskan väldigt försiktigt använd!❤️