Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska helt ny - En helt ny axelväska
snygg ny väska  - Ny fint väska med axelband
Väska helt ny  - Helt ny
Fin ny väska  - Helt ny
Helt ny väska med dustbag - Helt ny
Svart ny  väska - Väskan är hel ny, oanvänd. Obs Ej äkta!.
Valentino väska HELT NY - Snygg svart axelväska från Valentino med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har ett stort fack med dragkedja, innerfickor och lock med magnetlås. Stora VALENTINO-bokstäver framtill ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar. DEN ÄR HELT OANVÄND DÄRMED NY. Du får med dustbag och allt annat i väskan. Höjden är 15cm, längden 26cm, bredd 7 cm. Köparen står för frakten 🩷NYPRIS: 1495kr
Helt ny väska
Helt ny väska  - 0 Helt ny väska  - 1

Helt ny väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny väska med fina detaljer, kommer med dust bag, scraf, nyckelring och axelband! 25 cm

Sellout
Sellout
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart quiltad axelväska Kurt Geiger - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger med glansig finish och quiltat mönster. Väskan har en kedjerem i metall, dekorativt spänne framtill och flera fack inuti, inklusive dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och cool design.