Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Axelväska - Liten axelväska från Gina Tricot, är i bra skick men köpt för ett tag sedan:)
Svart axelväska - Så snygg svart axelväska!
Axelväska! - En till väska från Gina!! Jätte jätte fin och väldigt populär! Den rymmer mycket och den är i super bra skick. Priset kan diskuteras och kom privat för mer frågor!❤️❤️
AXELVÄSKA  - Säljer den här supersöta axelväskan för 80kr + frakt! Väskan är i ett fint skick och det får plats ganska mycket förvaring i den, därför är den både snygg och praktisk! Den går att matcha till nästan allt och sätter pricken över i:et på en outfit! Hör gärna av dig om du har någon fråga eller är intresserad 🖤
Svart axelväska - Svart väska från Gina tricot,den har en jätte gullig liten stjärna i mitten,väskan går att väckla ut och rymmer mycket plats då.Kedjan är lite missfärgad på ett ställe men de är absolut inget man tänker på,man kan också ta bort kedjan och bara hålla i den lilla väskan.Den är så snygg på alla sätt.
Axelväska - En välvårdad väska, inga repor. Axelbandet går att ta bort om man vill. Väskan ser ut som ny och är från Gina tricot💗90kr+frakt😚
Axelväska  - Säljer denna väska från ginatricot. Den har inga defekter och bandet går att justera.
Axelväska
Axelväska - 89 Axelväska - 90 Axelväska - 91

Axelväska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart axelväska från GinaTricot. Nyskick.

Julia Löwengren
Julia Löwengren
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
Beige axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska från med monogram över hela väskan. Väskan har en snygg guldfärgad kedja som axelrem och guldfärgade detaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Brun mocka väska - Brun mocka väska med guld detalj✨ Säljer denna eleganta och fina bruna mocka väskan perfekt som julklapp😍 Eller till sig själv✨ Den är i ny skick med inga defekter✨ Har en guld detalj i mitten✨ Den utrymmer mycket och är stor i utrymme. Man får plats med allt man vill ha✨ Har även ett fack i väskan för till exempel korthållare✨ Stängs med guld knapp✨ Hör av dig vid frågor, rabatt finns✨🌸 #mockaväska #brunmockaväska
Svart läder väska me guld logga - Pris kan diskuteras vid snabb affär då ja ska åka iväg 31 dec. Använd men i bra skick. Behövt knyta kedjan inne i väskan så att axelbandet ska vara i rätt storlek.
Cala jade väska  - Svart cala jade väska i den lilla modellen, använd men i fint skick