Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Användt två gånger men frf är i nytt skick.
Väska! - En gullig och perfekt väska nu till sommaren! Liten och smidig endast använd ett fåtal gånger och i nyskick❣️💗💓
Väska - Rymlig, vit axelväska med gulddetaljer. Går att snöra in banden för att få den kortare och ta ut banden för att få den längre. Super fin men kommer ej till användning då jag har flera stycken.
Väska - Här säljer jag en handväska vit med guldig kedja!💕 köpte på H&M för 199!😍sänk priset om du tycker det är för dyrt!
Väska  - Väska från H&M med remm som är avtagbar❤️
Väska  - Super söt väska från hm, aldrig använd!
Väska - Från HM, dator får plats bra i den.
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fin väska från H&M med många bra fack och neutral fin färg.

Elin Andreasson
Elin Andreasson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Michael kors väska för damer - Felfri och ren väska
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
GG korthållare  - Helt ny och oanvänd. Låda medföljer
Lila handväska med volanger - Säljer en lila handväska med snygga volangdetaljer och flätade handtag i matchande färg. Väskan har dragkedja upptill och ett rymligt fack inuti. Materialet är mjukt skinnliknande syntet och detaljer i silver. Perfekt storlek för det viktigaste. Lite av färgen har lossnat runt väskan, samt ena handtaget sitter lite löst (kolla bild)!
Guess väska - Säljer en axelväska från Guess med ett leopardmönstrat innerfoder.