Alla kategorier / Mode / Väskor
Beige axelväska från H&M
Beige axelväska från H&M - 0 Beige axelväska från H&M - 1 Beige axelväska från H&M - 2 Beige axelväska från H&M - 3

Beige axelväska från H&M

Storlek: medium
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren beige axelväska från H&M. Väskan har en avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer och är tillverkad i ett slitstarkt material. Perfekt nu inför sommar💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Randiga shorts från Kappahl - Säljer ett par randiga shorts från Kappahl i blått och vitt. De har en bekväm resårmidja med snörning och är perfekta för varma dagar. Shortsen har en avslappnad passform och är tillverkade i ett lätt material.
Randig kortärmad topp från Zara - Säljer en stilren randig topp från Zara i blått och vitt. Den har korta ärmar och en klassisk rund halsringning.
Rosa ribbad topp från Lindex - Säljer en söt rosa ribbad topp från Lindex med vackra spetsdetaljer runt halsringningen och ärmarna. Perfekt för en sommardag. Toppen är ärmlös och har en mjuk och bekväm passform.
Ljusgråa bootcut jeans från Gina  - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Gina. Jeansen har klassisk femficksdesign, knapp med logga och normal passform upptill som går ut i ett bootcut-snitt.
Ljusrosa stickad tröja från ONLY - Säljer en ljusrosa stickad tröja från ONLY med fina spetsdetaljer på ärmarna. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar mjuka pasteller och snygga detaljer.
Puma fotbollsskor i blått och grönt  - Säljer ett par snygga Puma fotbollsskor med coolt mönster i blått, svart, grönt med vita ditaljer. Skorna har snörning och är tillverkade i syntetmaterial med mönstrad ovandel och dobbar för bra grepp på planen, är till både gräs och konstgräs. HAR INTE ANVÄNDS LÄNGE!! Säljer pågrund av lite för liten storlek
Liknande annonser
Visa alla
Quiltad beige axelväska från H&M - Trendig quiltad axelväska från H&M i ljusbeige syntetmaterial med silvrig kedjerem och metallspänne. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg detalj till din outfit. Invändigt finns ett fack med dragkedja för småsaker.
Beige axelväska med fransar från H&M - Snygg beige axelväska från H&M i flätad syntet med halvcirkelformad lock och fransdetaljer. Väskan har ett brunt axelband och dragkedja på insidan. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker.
Beige axelväska från H&M  - Snygg beige axelväska med dragkedja. Väskan är från H&M divided, perfekt till sommaren. Mycket bra skick, endast använd fåtal gånger. 💕
Beige axelväska från H&M - Säljer en stilren beige/rosa axelväska från H&M i syntetmaterial. Väskan har dragskostängning och bred axelrem med dekorativ söm. Supersöt och perfekt som handväska!
Beige axelväska med kedja, H&M - Snygg beige axelväska med guldfärgad kedja från H&M. Använd fåtal gånger. Plats för kort i.
Beige axelväska från H&M med kedja - Snygg beige axelväska från H&M med flätad design och guldfärgad kedja som axelrem. Perfekt storlek och väldigt fin
Beige axelväska med kedja från H&M - Snygg beige axelväska från H&M med mjukt, slätt material och en chunky silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja och en stilren, modern look som passar till många outfits.
axelväska från H&M - Snygg beige axelväska från H&M med svart kant och axelrem i skinn. Väskan har en stilren form och stängs med ett elegant guldfärgat spänne framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till din outfit.
Fortsätt i appen →