Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart och beige bucket bag med snörning - Intressekoll på den populära väskan från h&m som är helt slutsåld. Använd men är i jättefint skick. Skriv vad du skulle kunna tänka dig att betala för den💓 POSTAR ENDAST MED POSTNORD, AVBRYTER KÖPET ANNARS
Svart och beige bucket bag med snörning - Intressekoll på min svarta väska från h&m. Väskan säljs inte längre och är väldigt populär. Använd flitigt men är i jättebra skick.💓 skriv vad du hade kunnat tänka dig att betala för den💓💓POSTAR ENDAST MED POSTNORD, AVBRYTER KÖPET ANNARS
Svart Bucket bag - Trendig bucket bag i svart skinn och beige canvas med cool snörning framtill och vita kontrastsömmar. Väskan har en hög efterfrågan, ANVÄND 1 GÅNG.
Svart bucket bag med snörning - Snygg svart bucket bag i skinnimitation med justerbar axelrem och cool snörning upptill. Väskan har rundad form och metallöglor för snörningen, perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Svart bucket bag med snörning - Säljer en svart bucket bag i glansigt skinnimitation med snörning upptill och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har justerbar axelrem och en cool, modern look som passar perfekt till streetstyle eller när du vill sticka ut lite extra.
Svart bucket bag från H&M - Stilren svart bucket bag från H&M med guldfärgade metalldetaljer och snörning upptill. Väskan har både handtag och lång axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Tillverkad i syntetmaterial med lätt struktur och rymligt innerfack.
Svart bucket bag med snörning - Suuuper fin väska från Zara, nypris 399kr. Den är i nyskick och även helt slutsåld💕
Svart bucket bag med snörning - Snygg svart bucket bag med axelrem och coola metalldetaljer. Väskan har snörning upptill och kombinerar textil med skinnimitation i botten. Perfekt för att ha me i skolan och i klassrummet för att få me småsaker
Svart och beige bucket bag med snörning
Svart och beige bucket bag med snörning - 0 Svart och beige bucket bag med snörning - 1

Svart och beige bucket bag med snörning

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt slutsåld väska från hm!! Sparsamt använd och i mycket fint skick 💗💗

Malin
Malin
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar så snabbt som möjligt
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart quiltad axelväska Kurt Geiger - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger med glansig finish och quiltat mönster. Väskan har en kedjerem i metall, dekorativt spänne framtill och flera fack inuti, inklusive dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och cool design.