Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit axelväska med krokodilmönster - Inga defekter. Som ny i skicket.
Vit axelväska med krokodilmönster - Säljer en snygg vit axelväska med glansig yta och krokodilmönster. Väskan har en smal axelrem och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lite edge.
Axelväska vit. - Använd 1 gång och det var på min student. Köpt på H&M
Vit axelväska med nitar - Säljer en trendig vit axelväska med justerbart axelband och silvriga nitar. Nypris: 199kr
Vit axelväska med krokodilmönster - Säljer en superfin vit axelväska med krokodilmönster. Den har en stilren design och är perfekt för både vardag och fest. Väskan är i syntetmaterial och har en praktisk storlek för att få plats med det viktigaste.
Vit/Beige quiltad axelväska - Snygg vit/beige axelväska från H&M med quiltad design och silvrig kedjerem. Väskan har ett stilrent metallspänne framtill och ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till din outfit.
Vit och beige axelväska med kedja - Snygg axelväska  i vit och beige med guldfärgad kedjerem. Väskan har ett elegant spänne framtill och är tillverkad i skinn och flätad syntet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Vit handväska/ axelväska med dragkedja - Säljer en vit axelväska/ handväska. Väskan har en praktisk dragkedja och en justerbar axelrem med ett subtilt mönster. Perfekt för vardagsbruk och passar till alla säsonger. Det finns en liten fläck på framsidan, men annars i bra skick.
 Vit axelväska
 Vit axelväska - 0  Vit axelväska - 1  Vit axelväska - 2

Vit axelväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten vit axelväska från H&M aldrig använd

Lavii99
Lavii99
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart axelväska med krokopräglat lock - Stilren svart axelväska med fyrkantig form och lock i krokopräglat skinnimitation. Väskan har bred axelrem och extra avtagbar rem i textil med guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig design.
Svart stickad kofta med knyt från Gina Tricot - Mysig svart stickad kofta från Gina Tricot med långa ärmar och bred ribbad krage. Koftan har knytband framtill och är perfekt för lager-på-lager. Snyggt ribbad upptill och slätstickad nedtill för en cool kontrast.
Svart omlottblus - Plisserad omlott blus från ginatricot
Stövletter i läder - Stövletter i läder från H&M använda en gång bara. Nypriset är 1199 kr
Svart handväska med kedja - Fin väska som ej kommer till användning
Liknande annonser
Visa alla