Alla kategorier > Mode > Väskor
Mörkbrun axelväska i skinn
Mörkbrun axelväska i skinn - 0 Mörkbrun axelväska i skinn - 1 Mörkbrun axelväska i skinn - 2 Mörkbrun axelväska i skinn - 3

Mörkbrun axelväska i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en stor brun väska från hm, aldrig använd så väldigt fint skick🩷 köpt för 500

Milly Ledin
Milly Ledin
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkbrun axelväska i skinn - Säljer en stilren mörkbrun axelväska i skinn med enkel design och silverfärgat spänne framtill. Väskan har ett långt axelband och röd insida, perfekt för dig som vill ha en liten och smidig väska till mobilen och småprylar.
Mörkbrun axelväska i skinn - Snygg mörkbrun axelväska i äkta skinn med justerbar rem och magnetknäppning. Väskan har flera fack, inklusive ett med dragkedja, vilket gör den praktisk för att hålla ordning på dina grejer. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och passar till många olika stilar.
Mörkbrun fluffig axelväska - Supermjuk och fluffig mörkbrun axelväska med bred axelrem ⭐️ Väskan är rymlig och har ett stilrent, fyrkantigt snitt, min MacBook får även plats i den 🤩 Endast använd max 2 gånger, så i mycket bra skick!
Mörkbrun axelväska i glansigt skinn - Snygg mörkbrun axelväska i glansigt skinn med justerbart axelband och guldfärgat spänne. Väskan har en enkel, stilren form och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Stor mörkbrun axelväska i skinn - Säljer en stor och rymlig mörkbrun axelväska i slätt skinn med enkel design. Väskan har bred axelrem och stängs med tryckknapp, finns liten innerficka. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen. Orginalpris 369kr, slutsåld på Asos. Oanvänd.
Mörkbrun axelväska i skinnimitation - Säljer en snygg mörkbrun axelväska i halvmåneformad design. Får plats med mobil, laddare, solglasögon, läppstift, nycklar & korthållare. Så väldigt rymlig! Endast använd 1 gång! Finns inte att köpa längre!
Mörkbrun liten handväska i skinn - Snygg mörkbrun handväska i glansigt skinn med både handtag och axelrem. Väskan har en stilren, fyrkantig form och detaljer i guld. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Mörkbrun handväska i krokopräglat skinn - Stilren mörkbrun handväska i krokopräglat skinn med guldfärgad metallram och klassiskt handtag. Väskan har en elegant, rektangulär form och stängs med ett metallspänne upptill. Perfekt accessoar för en trendig look.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto