Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney  - Säljer min andra Stella McCartney, dustbag och tag medföljer, se bild 3 för defekt, dragkedjan inuti är lite trasig men inget större problem, pris kan diskuteras vid snabb affär❤️ BYTER INTE
Stella McCartney  - Söker en Stella McCartney väska, modell Falabella Tiny Tote Bag💕
Stella McCartney  - Säljer en otroligt fin väska !SOM LIKNAR STELLA MCCARTNEY! (Aldrig använd!) Den ger en skön look med texturen och de silvriga kedjorn. Väskan går att styla på många sätt så som på bilderna.  Väska är i nyskick, har aldrig använts där av priset, men lapparna är borta.
Stella McCartney  - Snygg stella McCartney väska. Använd väl men bra skick! Storleken small. Dustbag finns
Stella mccartney - Superfin stella mccartney liknande väska, identiskt med märken och ingraveringar i metallen. Rymmer bla dator och massor med
Äkta Stella McCartney - Säljer nu min så fina Stella McCartney Falabella tiny tote bag i färgen midnight. Köpt för många år sedan och har tecken på användning men fortfarande i väldigt bra skick💙Handkedjan har tappt delar av sin färg och tråden upptill har slitits lite, se bild 5.  Äkthet garanteras med kvitto, dustbag och produktlapp, man kan även se på texten på knapparna, det rosa fodret och innerfickan🌟 vid intresse säljs även tillhörande plånbok, skriv privat.
Stella McCartney  - Stella McCartney väska svart! Dushbag och äkthetsbevis medföljer Priset kan diskuteras
Stella mccartney - En liknade stella mccartney väska, jätte bra pris, nästa helt ovanvänd, mått 22 x 30 cm kom och köp!
Stella McCartney
Stella McCartney  - 89 Stella McCartney  - 90

Stella McCartney

Storlek: MELLAN/STOR
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Stella McCartney inspirerade väskan som är i perfekt skick både utåt och invändigt, knappt använd. Den är i den större storleken. Frakt tillkommer utöver priset på 60kr!

MG
MG
(22)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelremsväska🩶 - Säljer en snygg grå handväska med coola detaljer som dragkedja, nitar och flätade handtag. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack och dekorativa spännen framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look!
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär! Kvitto finns på mail!
Brun handväska från Gina Tricot - Snygg brun handväska i skinnimitation från Gina Tricot med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, innerfack med dragkedja och dekorativa nitar.
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Svart handväska med gulddetaljer från Spanien  - Snygg svart handväska i skinnimitation med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan har dubbla handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen. Perfekt storlek för vardagens essentials och ger en cool vibe till din outfit.
YSL Korthållare - Yves saint laurent plånbok i svart läder med gulddetaljer, det är en julklapp som inte kommer till användning. Den är helt i nyskick och allt medkommer 🩵
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltat skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, perfekt för att bära på olika sätt. Kommer med originalbox och dustbag. Riktigt lyxig och trendig accessoar!