Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skol väska - Fin väska som är lagom stor för att få plats med skolmaterial. Den är lite sönder vid dragkedjan men den funkar ändå. Pris kan såklart diskuteras! 🩷
Fendi Peekaboo skol-/kontorsväska - Fendi Peekaboo skol- / kontorsväska i ”togo” läder. Sparsamt använd och därav i super skick. Får plats med böcker och dator plus annat (storlek 36-38 cm) Möts endast upp!!
Data eller skola väska - Jag har köpt det ett år sen och använd det typ 4 gånger. Jag köpte den för 300 kr från Khappal
Barn Skol Ryggsäck  - Mått ca 26.00*22.00*14.00 cm Helt ny  179kr/st
Barn Skol Ryggsäck  - Mått ca 26.00*22.00*14.00 cm  179kr/st
Väska - Liten väska perfekt till våren❤️ svart! Den är lite sliten då den är second hand
Väska - En fin väska som är en aning hård i materialet. Väldigt fint skick. Står att den är från mgi london.
Skol väska
Skol väska - 89 Skol väska - 90 Skol väska - 91

Skol väska

Storlek: X
Kategori: Väskor
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin väska som är lagom stor för att få plats med skolmaterial. Den är lite sönder vid dragkedjan men den funkar ändå.💕

Signe
Signe
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕