Alla kategorier > Mode > Väskor
Typ helt ny väska
Typ helt ny väska - 89 Typ helt ny väska - 90 Typ helt ny väska - 91 Typ helt ny väska - 92 Typ helt ny väska - 93

Typ helt ny väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Hugo Boss

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart hugo boss väska

Axel
Axel
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Typ helt ny Kurt Geiger väska - Den är som ny, inte använd alls mycke!💕💕💕 nypris 3000kr
Helt ny svart axel väska - Helt ny. Snygg svart axelväska med klassiskt monogrammönster i grått. Väskan har justerbar axelrem, flera fack med dragkedja och en liten avtagbar plånbok. Tillverkad i skinn med detaljer i svart och grått. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Helt ny väska med box och dustbag - Helt ny väska
Helt ny lacoste väska - prislappar kvar  - Säljer en helt ny och oanvänd Lacoste-väska med alla prislappar kvar. Väskan är en stilren och mångsidig modell som kan bäras som sidoväska, magväska eller axelväska, perfekt för både vardag och resor.  ✔ Original Lacoste ✔ Aldrig använd – nyskick ✔ Justerbar axelrem ✔ Snygga och exklusiva detaljer  En tidlös och sportigt elegant väska som passar till allt. Perfekt om du vill ha en praktisk men stilren accessoar – eller ge bort som present.  Nypris: 1800 ish Mitt pris: 999kr
Ny guess väska - En ryggsäck från Guess som är helt ny och oanvänd med plast kvar i och lapp kvar på. Inga defekter. Jättefin men inte min stil längre :) Be gärna om mer bilder☺️ Kostar 1199kr ny och finns inte kvar att köpa i butik längre!
Fin ny väska - Säljer en fin läderväska med tillhörande axelrem
Ny väska - Ny trapstar väska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick